Piotr Gontarczyk | 14 listopada 2015, 07:07

Paryż Obojga Narodów

7:07, a może by tak spojrzeć choć troszkę krytycznie na samych siebie? Wczorajsze ataki terrorystyczne w Paryżu, moim zdaniem, są ostatnim dzwonkiem alarmowym dla całej Europy. Nie dla Unii Europejskie, nie dla Unii Jewropersjkiej, nie dla Unii Pedalskiej, nie dla Unii Socjalistycznej, nie dla Unii Multki-Kulti. Dla całej EUROPY. Co się stało i dlaczego? Po raz kolejny sfrustrowani Europejczycy, z pochodzenia zapewne obcy, ale jednak, dali upust swojej frustracji. Tak, wiem że lewactwo mówi o "religii pokoju", a prawactwo o " religii śmierci". Zaraz, czy mieszanie w to religii właśnie nie jest... przyczyną?

Zacznijmy od tego, że to ten tzw. "zgniły zachód" wywołał nie jedną, nie dwie i nie trzy wojny, czy to w Iraku, czy to w Afganistanie, czy to w Syrii. To my, biała rasa katolicka, siłą próbowaliśmy narzucić rasie "ciapatych" własne normy prawne. Odwróćcie lustra - jak byście się poczuli, gdyby to ci "ciapaci" faktycznie spróbowali, w Polsce chociażby, narzucić własne normy kulturowe? Siłą. Ołowiem, C4, czymkolwiek. Nie żebym popierał normy kulturowe Islamu. Nie o to chodzi. Norm głęboko katolickich też nie popieram, no i? Siedzę sobie w samym środku religijnej wojny światów i nie mogę pojąć, jakim cudem ludzie są w stanie wybijać się wzajemnie tylko dlatego, że jedni wierzą w jednego faceta w chmurkach, a drudzy wierzą w innego, w tych samych chmurkach? Jak bardzo w rozwoju posunął się zachód, który "wschód" uznaje za wstecznictwo, kozojeb**wo, itp., skoro z drugiej strony mamy... wstecznictwo, a kozy zastępują nieletnie dziewczynki i nieletni chłopcy? Jedni udają, że dewiacji wśród nich nie ma, tak i drudzy robią dokładnie to samo. Koza oczywiście to tylko wybieg na stereotypowy pogląd nt. muzułmanina. W sumie przecież nie każdy ksiądz katolicki jest pedofilem, prawda?

Jaki to ma związek z wydarzeniami w Paryżu? Jeśli w ogóle zadajecie to pytanie, to być może w ogóle nie powinniście tego czytać. Wróćcie do wertowania wpisów Januszka K-M, jego włazidupa Wiplera, albo oglądania foteczek narodowego Tumanowicza z wielką pałą (tak, czuję tu podtekst małego F). Z drugiej strony, żeby nie było zbyt lewacko, miłośnicy SLD i pochodnych, w łeb się stuknijcie. Wierząc Millerowi w jego lewicowość wystawiacie się jedynie na ciosy drugiej strony, mimo że z Millera taki lewak, jak ze mnie ośmiornica. Jedynym lewakem Alfa w Polsce był, jest i pozostanie Jarosław Kaczyński. Nauczcie się tego. PiS-da. Państwo da. Państwo przyjdzie, państwo pogłaska, państwo da kasiorkę. Socjalizm, rozumiecie? Jeśli tak, to darujcie sobie dzielenie sceny politycznej w Europie wedle skrzywionych, polskich standardów. Według polskich standardów nie nie ma lewaka ponad Jaro Kaczyńskiego. Nawet Piotr Ikonowicz może mu buty czyścić!

Do czego zmierzam? Do wyjątkowo prostej konkluzji. Nie ma w Europie podziału na lewaków i prawaków na wzór, który ubił się w postsowieckiej Polsce. Naprawdę. Wyjdzcie czasem poza swoje wąskie horyzonty i spróbujcie to wreszcie dostrzec. Chcecie jakiś przykład? Proszę bardzo! Kto w Wielkiej Brytanii wprowadził małżeństwa jednopłciowe? Lewaki? Socjaliści? KOMUNIŚCI?! NIE! Państwowe śluby dla gejów i lesbijek wprowadził rząd KONSERWATYWNY! Nie liberalny! Nie lewacki! Konserwatywny! David Cameron poparcie dla tej idei wręcz świetnie tłumaczył swoim KONSERWATYZMEM, który nakazuje aby sprawiać, by ludzie mieli możliwość tworzenia trwałych związków, dochowywania wierności, trwałego budowania związku, majątku i spuścizny dla przyszłych pokoleń. Cameron nie jest Beatą Kempą, Marzeną Wróbel, Darkiem Oko, czy Tomkiem Terlikowskim. Guzik go obchodzi co nowożeńcy robią w domu, przy stole, w sklepie, w kinie, na spacerze, w łóżku, czy w trakcie wieczoru wigilijnego.

Co to wszystko ma wspólnego z "islamizacją" Europy i zamachami w Paryżu? Ma i to więcej niż Wam się wydaje. Europa właśnie na emancypacji kobiet, Ameryka na emacypacji Czarnych wspólnie stanowiły sprzeciw wobec wstecznictwa m.in. Islamu. Świat zachodni od wielu lat przechodzi emancypację mniejszości seksualnych. Przypadkiem? Niekoniecznie. Świat zachodu od dawna rozumie, że najlepszą formą obrony przed wstecznictwem wschodu jest uderzenie wyprzedzające. Do dziś w ponad 100 krajach na świecie wprowadzono związki partnerskie lub małżeństwa jednopłciowe. W Polsce i krajach "wschodu" straszy się wciąż, że to wymarcie narodu, wszyscy staną się gejami i lesbijkami, przed homopropagandą trzeba się bronić. No ale ja mam do podzielających tego typu opinie jedną prośbę: spośród już ponad 100 krajów wskażcie chociaż jeden, w którym owe strachy się spełniły. Jeden, jedyny kraj, w którym wprowadzenie związków partnerskich lub małżeństw jednopłciowych w jakikolwiek sposób wpłynęło negatywnie na społeczeństwo. JEDEN! Macie już ponad 100 do wyboru. Parę dni temu nawet w Kolumbii wprowadzono przepisy umożliwiające parom homoseksualnym adoptowanie dzieci. W Kolumbii! Żaden z narodów, który umożliwił parom jednopłciowym formalizację swoich związków, na równi z parami heteroseksualnymi, nie doszło do niczego, czym w krajach "wschodu" wciąż się straszy. W żadnym. Ani jednym.

Stany Zjednoczone Ameryki może i mają krótką historię, ale mają pierwszą konstyucję. Pamiętacie o tym, że Polska była pod tym względem także liderem na świecie? Czy ktoś z tzw. "narodowców" pamięta, kiedy właśnie Polska święciła największe tryumfy? Tak, za Rzeczpospolitej Obojga Narodów!. Wtedy nasze państwo było największe w Europie i miało największe znaczenie geopolityczne. No ale co je rozbiło? No chyba lewacy? Czy aby na pewno? Czy powszechną wiedzą jest to, kto konkretnie z tzw. Targowicy po uchwaleniu pierwszej polskiej Konstytucji polecał do carycy Katarzyny po zapewnienie "dawnego porządku"? No kto? No właśnie przodkowie dzisiejszych "katonarodowców", uwłaszczonych cwaniaków, którzy obawiali się zrównania z "niegodnym pospólstwem". Chcecie się odwoływać do ich ideałów? Proszę bardzo.

Popieracie Pis? To się, kurczę zdecydujcie, czy PRL nienawidzicie, czy może go uwielbiacie? Popieracie konserwartystów? No to zdecydujcie się, czy chcecie społeczeństwa wiernego jakimś zasadom, np. wierności, na co całkiem niedawno w Wielkiej Brytanii odpowiedział Cameron? No a może chcecie być Polaczkami-Peerlowcami, a więc "postaw-się-a-zastaw-się", czyli wszystko tylko na pokaz? Polska w najlepszych latach swojej świetności potrafiła łączyć katolików, żydów, muzułmanów, ateistów, itd. Ja wiem, że w głowach narodowców w tej chwili roją się myśli typu "wpuśćmy islam, niech nas wybije!". Gratulacje, właśnie zdałeś egzamin na prostactwo AD ~1900. Zajrzyjcie do kart historii. Polska była dawniej dumnym narodem. Miała gównianych przywódców, których Piłsudski chyba nawet delikatnie niegdyś opisał, ale to nie zmienia faktu, iż to u nas po raz pierwszy w Europie zagwarantowano wolność religii, równość wszystkich obywateli wobec prawa. No i to właśnie u nas nigdy polskie prawo nie traktowało homoseksualizmu jako przestępstwa. NIGDY. Przeciwnie do dziś ponoć "lewackich" krajów, takich jak np. Francja czy Wielka Brytania. Kiedyś Polacy słynęli ze swojej gościnności. Czy dziś też tak to wygląda? Czy aby nie polega to na tym, że dla "obcych" przywdzieramy gościnne szaty, sprzątamy dom i wystawiamy świąteczną zastawę? No i dlaczego tyle krajów w Europie miało już różnego rodzaju zamachy terrorystyczne, a my nie?! Czy dlatego, że nasza wiara, nasza jedność, itp. nas bronią?

A czy nie jest tak dlatego, że po prostu nawet terroryści uważają Polskę za kraj o zbyt małym znaczeniu, aby przeprowadzać w nim ataki? Zaglądałem dziś na wykop, w którym konto usunąłem już jakiś czas temu. Wiecie co, obserwując komentarze młodych polaczków po zamachach w Paryżu mam jedną propozycję - wysłać wykopki do Syrii. Niechaj wykażą się prezentowaną zza klawiatury i ekranu odwagą. Niech realizują swoje korwinowe pomysły, które sypią im się z rękawa, o ile mogą to robić z domku rodziców, którzy płacą za dostęp do Internetu, no i pewnie też kupili komputer. Siedząc w ciepłych kapciuszkach łatwo tworzy się "doskonałe rozwiązania" problemów. No bo co zrobić z uchodźcami, którzy są w Europie? Wrzucać do wagonów i odsyłać do Syrii, itd.? Hitlerem śmierdzi, czyż nie? No a może po prostu rozstrzelać? No a może by tak spróbować wreszcie zrozumieć co powoduje, że Marsz Niepodległości zbiera takie żniwo? Ze wszystkich analiz wynika, że większość stanowią zasiłkowcy, najemcy na umowach śmieciowych, którzy w erze Internetu czują się poszkodowani. PiS niby znalazł na to odpowiedź - zasiłki, zapomogi, itp., no ale jak już wcześniej wspominałem, czy aby socjalizm nie został w Polsce obalony? Za kilkadziesiąt godzin w Polsce ukonstytuuje się najbardziej socjalistyczny rząd w historii. Walczący z "lewactwem" głosowali w Polsce na narodowy-socjalizm? Państwo przyjdzie, państwo da? Pis-da? Sam mam już dziś dokładnie 36 lat i przeżyłem najgorsze momenty transformacji lat 90-tych ubiegłego wieku. Guzik wiecie o tym, jak w tamtym czasie młody człowiek walczył o pracę. Mimo to ostatnie o co bym wołał to właśnie socjalizm. Moim zdaniem dokładnie to samo stanowi przyczynę agresji ze strony "naleciałości" rasowej. Multi-Kulti w zachodnim wydaniu może i zbankrutowało, ale jako Polacy, moim zdaniem, nie powinniśmy dolewać oliwy do ognia, tylko wykazać się racjonalizmem, ale nie rozumianym jako "nie-dla-imigrantów", ale rozumianym jako wielokulultorwość Rzeczyposoplitej Oboja Narodów.

Dla mnie pewne jest jedno. Putin wydarzenia z Paryża wykorzysta do wzmocnienia działań wojennych w Syrii. Polska? No właśnie, do której cywilizacji jest nam bliżej? Wschodu Putina, na który wpływ nie mamy absolutnie żadnego, czy może jednak zachodu, w którym coś ugrać możemy? Islam stawia nas w centrum walki dwóch "cywilizacji". To do nas należy wybór tego, do której jest nam bliżej. Europa jest obecnie przed największym egzaminem. Nie z bycie masą białą, hetero, czy katolicką. Masą ludzką, po prostu. Napływ nielegalnych imigrantów trzeba zatrzymać, ale moim zdaniem nie w wyniku niechęci do tych ludzi, ze względów rasowych, religijnych, czy jakichkolwiek innych. Czy nie potraficie powiedzieć NIE bez nienawiści? No właśnie - to dotyczy się właśnie Was, Polaków, którzy w swojej historii NIGDY nie odmawiali schronienia "innym". Bądźmy więc racjonalni, a nie wrzeszczący z ulic, czy tym bardziej z Internetu,  Czy naprawdę jesteśmy tak SŁABYM NARODEM, że niby nie poradzimy sobie z 7 czy 10 tysiącami uchodźców? Czy tego typu strachy Was nie obrażają?! To jest dokładnie ten sam typ strachów, jaki w Was zasadza m.in. Darek Oko, odpierając m.in. związki partnerskie. Ponad 100 krajów - znajdźcie mi jeden, który odczuł negatywne tego skutki! Czy Waszym zdaniem związek Janka i Franka naprawdę Wam zaszkodzi? Jeżeli uważacie, że tak, to macie ponad 100 państw na świecie do wyboru - który cokolwiek na tym stracił? Tak, tu chodzi o wojnę kultur. Czy Polska jest naprawdę jest aż tak słaba, że na tle ponad 100 państw jako jedyna upadnie tylko z tego powodu? No a może od uchodźców? Terroryści, jak chcą, to i tak się przedostają, do każdego kraju na świecie. Nie potrzebują do tego uchodźców. Nigdy nie potrzebowali. Niektóre komentarze do wczorajszych wydarzeń w Paryżu, tzw. wykopkowe myśli złote, zazwyczaj nie zawierają głębszych przemyśleń, a jedynie prosty przekaz czarno-biały. No i oczywiście nie można zapomnieć o internetowej (wyłącznie) gotowości bojowej - bagnet na broń i na wroga. Nie ma czasu na myślenie, mordobicie się liczy,a jak Francuzi nie idą się tłuc, tylko myślą, no to "polityczna poprawność". No tak, przecież myślenie boli.

Komentarze
KroczekMalutki
14 listopada 2015, 07:46
Weź ty chłopie rzuć pracę i leć w politykę. Takich ludzi nam trzeba. Nie lewaków, nie prawaków ale i nie tych od ciepłej wody w kranie. Co Ty jeszcze w ogóle na PClabie szukasz?
-1
eagle
14 listopada 2015, 10:39
Powinieneś jeszcze dodać dlaczego lewica europejska ściąga na ten kontynent swoich wyborców z afryki ? Większość islamistów w Niemczech i Francji to oddani wyborcy lewactwa wszelakiego. Za wszystkim stoi polityka. Tak fałszywych i dwulicowych ludzi jak tzw. europejska lewica nie znam. W Polsce walczy z kościołem, na zachodzie szczuje na ortodoksyjnych Żydów i Izrael, a z drugiej strony ściąga do nas ludzi dla których pojmowanie świata zatrzymało się w średniowieczu i którzy wyznają jeden z bardziej opresyjnych systemów religijnych. Gdzie oni są gdy walczy się o prawa kobiet w prawie 40 milionowej diasporze muzułmanów w UE ? Lewacy europejscy to zwykłe bezideowe dno.
4
CarnAge
14 listopada 2015, 11:29
Vegas bardzo cię przyjacielu lubię i dobrze mi się to czytało, ale muszę cię troszku skorygować, a właściwie ten fragment:' Europa właśnie na emancypacji kobiet, Ameryka na emacypacji Czarnych wspólnie stanowiły sprzeciw wobec wstecznictwa m.in. Islamu.'

Źródłem, że tak powiem 'humanizmu' kultury zachodu i oporu wobec 'ciemnogrodu' jest coś co wydarzyło się dużo, dużo wcześniej i emancypacja kobiet i amerykańskie problemy rasowe nie mają tu nic do rzeczy.

W bardzo wielkim skrócie: w kręgu cywilizacji zachodu doszło do kilku bardzo ważnych zmian, które NIE pojawiły się w szeroko pojętej kulturze, filozofii i tak, tak... mentalności Islamu. Wymienię tylko dwa, choć jest tego więcej bo to proces złożony i zabrakłoby mi tu miejsca. Primo: Renesans w którym POWOLI zaczęliśmy odbijać się mentalnie i kulturowo od dna, a druga zmiana to rewolucja przemysłowa, która co może niektórych dziwić była bardzo ważnym bodźcem dla rozwoju nowych koncepcji i nie mówię tu tylko o żywiołowym postępie naukowym. Obydwa trendy nie wystąpiły w kręgu cywilizacji Islamskiej, która, co trzeba powiedzieć uczciwie górował DO PEWNEGO MOMENTU nad naszą tak na polu filozofii, HUMANIZMU, nauki, medycyny i tak dalej.
7
hornyhog
14 listopada 2015, 12:19
Taka wizja europy jako multi kulti społeczeństwa tworzącego jedno państwo się nie uda. Nie chodzi mi o różnice rasowe tylko o różnice w kulturze i zwyczajach. Państwo nie musi być homogeniczne rasowo i kulturowo ale powinny zostać zachowane jakieś zdrowo rozsądkowe granice w ilości mniejszości w większości reszty obywateli. Tak aby owa większość świadomie mogła pozwolić na to że chce wspólnie żyć z mniejszością a nie być w sytuacji w której już musi z nimi być. Takie na siłe zamknięcie dwóch różnych równorzędnych 'osób' w jednym 'domu' może się skonczyć na dwa sposoby. Pierwszy, jeden i drugi troche ustąpią i bedą wspólnie sie tolerować. Drugi, dojdzie do kłótni w której jeden z nich bedzie chciał drugiego wyrzucić z 'domu'.
7
CortexM3
14 listopada 2015, 13:40
Problem w tym że jak odwrócę twoją wypowiedz o 90 stopni, przysłowiowego Kota Ogonem, to nadal będzie to prawda. Inaczej mówiąc można powiedzieć że zamachy w Paryżu są dowodem tego jak błędna jest ideologia 'równości' na której opiera się zachód.
Powołujesz się na historię. Akurat Historia USA to za chlubna nie jest. Jest to kraj który powstał na krzywdzie rdzennych mieszkańców,właściwie wybiciu ich, którzy do dziś są tam traktowani jak piąte koło u wozu. Wielkie wyzwolenie czarnych to tez taka lekka fikcja. Dodatkowo jest to państwo policyjne.
Zresztą w jakich to żyjemy czasach kiedy to mniejszość chce narzucać większości prawa i moralność. Wiele mówi się o tolerancji która jest tak naprawdę niczym innym tylką własną butą, bo liczy się tylko moje zdanie. Prosty przyklad, próby usunięcia krzyża ze szkół, szpitali itd. pod pretekstem tolerancji dla innych religii. To co my mamy być tolerancyjni dla np. muzłumanów, a oni maja nam narzucać swój styl życia bo sobie ubzdurali że mają takie święte prawo ?
Ja osobiście dziękuję za taki postęp.
9
skorpien
14 listopada 2015, 14:51
'spośród już ponad 100 krajów wskażcie chociaż jeden, w którym owe strachy się spełniły. Jeden, jedyny kraj, w którym wprowadzenie związków partnerskich lub małżeństw jednopłciowych w jakikolwiek sposób wpłynęło negatywnie na społeczeństwo. JEDEN!'

Francja
0
*Konto usunięte*
14 listopada 2015, 15:50
W 100% racja Vega, mało tego Francja była tym krajem, który najagresywniej działał...
Przypomnę ich interwencję w 2003 roku nawet przecież to 2 lata temu w sam raz by przygotować taki zamach terrorystyczny.
Przeczytałem do końca :) Miło, że tak się tym interesujesz...
Ze wszystkim się zgodzę...
... niestety zabory nas uwsteczniły, a komuna zrobiła resztę. Po dziś jako naród się dźwigamy, a niestety wciąż daleko daleko nam do świetności. Otwartych, wielkich umysłów, dumnych z Kraju.

Tu każdy myśli jak kręcić, nie płacić podatków i głosuje na tych do dadzą. Dość surowo traktujesz PiS, który jeszcze niczego nie zrobił, a to Platforma Obywatelska-PSL w ciągu 8 lat chyba rozdała najwięcej przywilejów. Tylko PO-PSL chciało to jakoś bilansować reformami-> sprowadziło się do tego zabrać wszystkich=dać potrzebującym, protestującym.

Przypomnę choćby protest matek pierwszego kwartału...
dla mnie absurd, a większym absurdem, że dostały.
Edytowane przez autora (2015.11.14, 16:14)
1
cdarek
14 listopada 2015, 16:42
'Sam mam już dziś dokładnie 36 lat i przeżyłem najgorsze momenty transformacji lat 90-tych ubiegłego wieku. Guzik wiecie o tym, jak w tamtym czasie młody człowiek walczył o pracę.'

Akurat wtedy młodzi mieli większe szanse, niż teraz, bo nie było sztywnej hierarchii.

Warto byłoby poprawić dziesiątki literówek w tym wpisie, bo wygląda jak pisany na telefonie bez backspace.

@CortexM3
'Prosty przyklad, próby usunięcia krzyża ze szkół, szpitali itd. pod pretekstem tolerancji dla innych religii. To co my mamy być tolerancyjni dla np. muzłumanów, a oni maja nam narzucać swój styl życia bo sobie ubzdurali że mają takie święte prawo ?'

To nie muzułmanie chcą usunięcia krzyża ze szkół i szpitali i nie odbywa się to pod pretekstem tolerancji dla innych religii, tylko poszanowania cudzego światopoglądu. Chciałbyś, żeby w szpitalu wisiał symbol religijny - to jesteś właśnie podobny do fundamentalisty muzułmańskiego.

Muzułmanie niczego w Polsce nie narzucają.
0
Pioy
14 listopada 2015, 17:19
Zapomniałeś dopisać: 'to mówię ja, Warszawski Słoik w Trzecim Pokoleniu, leming wyborca Platformy'. Żenujący tekst, jasne, to wina mieszkańców Paryża, że ciapaci ich zaatakowali.
0
rops
14 listopada 2015, 19:36
Jak każdy kryzys także i ten jest spowodowany przez kasę i chciwość. Zachód bombardował, prowokował konflikty w jednych krajach pod pretekstem moralności. W innych krajach głównie Afryki tolerowane jest wszelkie kurestwo, bo tam nic nie ma czego by chciały rządy, czy korporacje. USA, UK, Francja czuły się niezniszczalne, teraz za to płacą wszyscy. Podobnie jak w kryzysie ekonomicznym z przed paru lat, zyski były prywatne, odpowiedzialność wspólna. Teraz też zwylki obywatele płacą za decyzje swoich 'władców'. To się nigdy nie zmieni. Tolerancja, nacjonalizm to puste hasła w ustach polityków. Jasne zdarzają się wyjątki, ale los przeciętnego obywatela jest zwykle na końcu.
2
damian2d
14 listopada 2015, 19:50
Edytowane przez autora (2015.11.15, 10:37): dubel
-1
damian2d
14 listopada 2015, 19:50
Szczerzę mówiąc uważam, że blog w serwisie technologicznym, jest nie najlepszym miejscem do umieszczania tego typu wpisów, ale z większościową rzeczy się zgadzam.
0
bv6t7
14 listopada 2015, 21:25
To my, biała rasa katolicka, siłą próbowaliśmy narzucić rasie 'ciapatych' własne normy prawne.
Tak samo pod Wiedniem oni nam. Życie to walka. Kto myśli o pokoju ten szykuje się na wojnę.

jakim cudem ludzie są w stanie wybijać się wzajemnie tylko dlatego, że jedni wierzą w jednego faceta w chmurkach, a drudzy wierzą w innego, w tych samych chmurkach?
Dla powiększania swojego terytorium ? 'Atak' jest obroną.

W sumie przecież nie każdy ksiądz katolicki jest pedofilem, prawda?
Ale czarna kropka świetnie wygląda na białej karcie. Zachodnie media i poprawne politycznie pomijają jaki procent pedofili to duchowni. A co z resztą już nieszkodliwa ?

W Kolumbii! Żaden z narodów, który umożliwił parom jednopłciowym formalizację swoich związków, na równi z parami heteroseksualnymi, nie doszło do niczego, czym w krajach 'wschodu' wciąż się straszy. W żadnym. Ani jednym.

Straszy, zwykła matematyka. Wymień kraj który rozwinął się w przeciągu tysiącleci w oparciu tylko o LGBT. Jedno pokolenie i koniec tej mody.


Czy ktoś z tzw. 'narodowców' pamięta, ..., Ja wiem, że w głowach.... , komentarze młodych polaczków,
Czy nie potraficie powiedzieć NIE bez nienawiści? No właśnie - to dotyczy się właśnie Was, Polaków, którzy w swojej historii NIGDY nie odmawiali schronienia 'innym'. Bądźmy więc racjonalni, a nie wrzeszczący z ulic, czy tym bardziej z Internetu,

Rozmawiasz sam z sobą.
Tworzysz kogoś, zadajesz pytania i sam odpowiadasz. ;)


No kto? No właśnie przodkowie dzisiejszych 'katonarodowców', uwłaszczonych cwaniaków, którzy obawiali się zrównania z 'niegodnym pospólstwem'. Chcecie się odwoływać do ich ideałów?

Nie upraszczaj. Nie uwzględniasz tego że na obszarze Polski działał od wieków i działa nadal wywiad/agentura każdego mocarstwa. Komfortowe warunki ma strona Rosyjska wręcz z pokolenia na pokolenie, gruba kreska brak praktycznej lustracji i palenie akt po PRL.

Czy dlatego, że nasza wiara, nasza jedność, itp. nas bronią?
Brak 'socjalu' brak tego magnesu zbyt wiele osób tu nie przyciągnął, nawet chyba był nagłośniony przypadek sprowadzonej chrześcijańskiej rodziny syryjskiej która odjechała... z Polski... .

że niby nie poradzimy sobie z 7 czy 10 tysiącami uchodźców?
Tak ale gdy dostaną 'prawa' i będą mogli sprowadzić rodziny, I to nie będzie spokojna tatarska grupa. Wzrost ich liczby będzie co najmniej liniowy.
http://niezalezna.pl/71755-rak-islamu-jest-u-waszych-drzwi
Złe PIS a milczysz o dorobku poprzedników dołożyli minimum oficjalnego długu ~500 mld zł w ciągu ostatnich lat ale za to przepychali kierunki 'gender' na uniwersytetach, ustawę o przemocy w rodzinie, zabrakło czasu na formalną zmianę płci bo obecny prezydent to odrzucił i to w roku Jana Pawła II ustanowionym przez odchodzącą władzę :).

Sam mam już dziś dokładnie 36 lat i przeżyłem najgorsze momenty transformacji lat 90-tych ubiegłego wieku.

Jakie momenty ? Poza grubą kreską, zamieszaniem przy oprocentowaniu kredytów i kont za Leszka B. , aferami gospodarczymi, całkowicie nie przemyślaną prywatyzacją ?
Edytowane przez autora (2015.11.14, 21:27)
4
Olafo
14 listopada 2015, 23:22
Za kilkadziesiąt godzin w Polsce ukonstytuuje się najbardziej socjalistyczny rząd w historii
-------

Ta mistrzu, i dlatego jego twarzą od gospodarki został liberał, były szef jednego z większych banków.
-1
Buksior
15 listopada 2015, 01:19
Mnóstwo bzdur w kilku akapitach.

Czy rząd PiS będzie najbardziej socjalistycznym, to się dopiero okaże. PO zostawiło po sobie państwo w bardzo kiepskim stanie, z budżetem na rok 2016 z horrendalnie wysokim deficytem/ Z horrendalnie wysokim deficytem za rok obecny, oficjalnie znacznie niższym niż realnie (nie wlicza się kasy wydanej spośród środków zabranych z OFE).

Sugerowanie, że z Kaczyńskiego jet większy socjalista niż z Ikonowicza, to chyba jakiś ponury żart.

Niesmak budzi polonofobia, ciągłe 'polaczkowanie'.

Powodem upadku ROP nie była zdrada 'nacjonalistów/konserwatystów', tylko właśnie ta multikuturowość ROP, to że mieszkańcy nie czuli jedności, i każdy chciał uszczknąć jak najwięcej sukna dla siebie. Podczas potopu wystawiła nas litewska szlachta, niedługo później zdradzili nas Kozacy. I po tych wydarzeniach, po tych wojnach byliśmy kolosem na glinianych nogach. Ponieśliśmy straty większe niż podczas 2. wś.

Kozy i pedofilia... no cóż w islamie lubią i kozy, i małe dzieci. Sam Mahomet wziął za żonę 6-latkę.

Obecni 36-latkowie trafili idealny okres na robienie 'karier' w zagranicznych korporacjach. To wówczas był boom na studiowanie, to wówczas jeszcze mało kto znał dobrze angielski, miał wyższe wykształcenie itp. itd. Było znacznie łatwiej pofrunąć do góry niż obecnie, gdy jest to standardem (choć jeżeli mowa o robotnikach itp. to obecnie jest im lepiej).

itd. itp.

Właściwie, to cały tekst wygląda jak tekst sfrustrowanego wyborcy PO czy lewicy.
Edytowane przez autora (2015.11.15, 01:22)
10
om3ga
15 listopada 2015, 11:05
http://niepoprawnipolitycznie.com/zdychaj-...-dla-przykladu/
Nic dodac, nic ujac.
Edytowane przez autora (2015.11.15, 11:06)
-1
rops
15 listopada 2015, 11:57
Zachód wyginie na własne życzenie. Max jedno dziecko, wyścig szczurów (nie wypada brać l4 na dzieciaka). Liberalizm :/ Isis nie musi nic robić, wystarczy poczekać. Jak myślicie czemu Niemcy, czy Francja przyjmują emigrantów? Bo nie ma kto pracować na ich emerytury, ba nie ma w ogóle kto pracować. Chrześcijanie emigranci się niestety kończą. 'dzieki' europejskim wartościom (tym prawdziwym, czyli kasa dla korporacji) Europa jaka znamy umiera i nie potrzebuje do tego wcale zamachów, ani islamistów. Wystarczy zobaczyć jak nas Polaków zrobiono w ch&$@ z OFE. Podobne, mniejsze i większe przekręty dzieją się codziennie. Jaki super jest zachodni model państwa przekonują się właśnie Chiny, które z powodu starzenia się społeczeństwa zniosły zasadę jednego dziecka, tyle, że jak się okazuje nikt więcej dzieci nie che bo trzeba pracować i konsumować.
1
om3ga
15 listopada 2015, 12:10
rops (2015.11.15, 11:57)
Zachód wyginie na własne życzenie. Max jedno dziecko, wyścig szczurów (nie wypada brać l4 na dzieciaka). Liberalizm :/ Isis nie musi nic robić, wystarczy poczekać. Jak myślicie czemu Niemcy, czy Francja przyjmują emigrantów? Bo nie ma kto pracować na ich emerytury, ba nie ma w ogóle kto pracować. Chrześcijanie emigranci się niestety kończą. 'dzieki' europejskim wartościom (tym prawdziwym, czyli kasa dla korporacji) Europa jaka znamy umiera i nie potrzebuje do tego wcale zamachów, ani islamistów. Wystarczy zobaczyć jak nas Polaków zrobiono w ch&$@ z OFE. Podobne, mniejsze i większe przekręty dzieją się codziennie. Jaki super jest zachodni model państwa przekonują się właśnie Chiny, które z powodu starzenia się społeczeństwa zniosły zasadę jednego dziecka, tyle, że jak się okazuje nikt więcej dzieci nie che bo trzeba pracować i konsumować.

I dlatego Niemcy i Francja maja bezrobocie na poziomie 5-10%, bo brakuje ludzi do pracy? Opiekuncze panstwo i za duze zasilki sprawiaja ze do prostej roboty sie nie oplaca chodzic nawet.
Zagoń teraz tego brudasa do pracy za 1200eur, gdy 600 czy 800 dostaje z zasiłku + dodatki na dzieci. Powodzenia.

I kto bedzie na tych podludzi pracowal za 30lat jak sie ich zrobi z 5mln -> 20?
4
cdarek
15 listopada 2015, 13:40
rops (2015.11.15, 11:57)
Zachód wyginie na własne życzenie. Max jedno dziecko, wyścig szczurów (nie wypada brać l4 na dzieciaka).


Zachód i L4? Akurat we Francji są dość dobre warunki pracy i socjalne. W tej kwestii z pewnością nie mamy tego samego modelu co oni.
1
om3ga
15 listopada 2015, 14:34
rops (2015.11.15, 13:48)
cdarek (2015.11.15, 13:40)
(...)


Zachód i L4? Akurat we Francji są dość dobre warunki pracy i socjalne. W tej kwestii z pewnością nie mamy tego samego modelu co oni.

Możliwość na pewno jest, tak jak u nas, ale czasu nie ma. W teorii u nas też jest bardzo dobre prawo pracy, ale co z tego, jeśli większość pracodawców ma je głęboko.
@OM3GA
Jak jest niskie bezrobocie znaczy, że praca jest. Tak jak u nas, pracy jest sporo, ci co nie pracują nie chcą po prostu, albo uważają, że nie ma DLA NICH pracy.

Skoro praca jest, to arugment ktory przytoczyles wczesniej ze nie ma kto pracowac na ich emerytury i do tego potrzebuja milionow czarnej masy jest niepoważny.
Bo nie liczysz chyba ze ci imigranci przyjechali do pracy za 5eur/h...
1
rops
15 listopada 2015, 15:25
om3ga (2015.11.15, 14:34)
rops (2015.11.15, 13:48)
(...)

Możliwość na pewno jest, tak jak u nas, ale czasu nie ma. W teorii u nas też jest bardzo dobre prawo pracy, ale co z tego, jeśli większość pracodawców ma je głęboko.
@OM3GA
Jak jest niskie bezrobocie znaczy, że praca jest. Tak jak u nas, pracy jest sporo, ci co nie pracują nie chcą po prostu, albo uważają, że nie ma DLA NICH pracy.

Skoro praca jest, to arugment ktory przytoczyles wczesniej ze nie ma kto pracowac na ich emerytury i do tego potrzebuja milionow czarnej masy jest niepoważny.
Bo nie liczysz chyba ze ci imigranci przyjechali do pracy za 5eur/h...

Praca jest, ale nie ma chętnych do pracy. To, że Niemcy czy Francja potrzebują ludzi do pracy to fakt nie moja teoria. Ale ty juz masz swoje zdanie, emigranci jadą po zasiłek, islamista to terrorysta, Polacy kradną samochody.
1
om3ga
15 listopada 2015, 17:47
Ciezko pracujacy muzulmanie, uciekajacy przed wojna i zagrozeniem rowniez pozdrawiaja.http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comme...hvtfjnViQyH.jpg
Edytowane przez autora (2015.11.15, 17:49)
3
Buksior
15 listopada 2015, 17:52
rops (2015.11.15, 15:25)
om3ga (2015.11.15, 14:34)
(...)

Skoro praca jest, to arugment ktory przytoczyles wczesniej ze nie ma kto pracowac na ich emerytury i do tego potrzebuja milionow czarnej masy jest niepoważny.
Bo nie liczysz chyba ze ci imigranci przyjechali do pracy za 5eur/h...

Praca jest, ale nie ma chętnych do pracy. To, że Niemcy czy Francja potrzebują ludzi do pracy to fakt nie moja teoria. Ale ty juz masz swoje zdanie, emigranci jadą po zasiłek, islamista to terrorysta, Polacy kradną samochody.


LOL.

To, że znaczna część obecnych 'uchodźców' jedzie po zasiłki, a nie bezpieczeństwo i pracę to fakt, a nie opinia jakiejś tam osoby:
Przeczytaj sobie:

'Rząd w Bernie opublikował dane dotyczące statusu imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu, których szwajcarskie gminy przyjęły w ubiegłym roku. Wynika z nich, że zdecydowana większość z nich nie pracuje, mimo iż ma taką możliwość. „Wolą żyć z zasiłków”– informuje szwajcarska gazeta „Basler Zeitung”.

Wśród uchodźców z Erytrei 91 proc. nie pracuje, jeśli chodzi o przybyszy z Iranu 84 proc., a w przypadku Syryjczyków 87 proc. Nawet uchodźców ze Sri Lanki, którzy uchodzą za najlepiej zintegrowanych, nie ciągnie specjalnie do pracy. 75 proc. jest bezrobotnych i żyje z zasiłków. Oraz 89 proc. Turków. Najbardziej pracowici są Chińczycy, ale i tak 69 proc. z nich jest na garnuszku gmin, które nie wiedzą już skąd wziąć pieniądze na wypłatę zasiłków'http://wpolityce.pl/swiat/264896-niewygodn...ch-zakładnikami
Edytowane przez autora (2015.11.15, 17:52)
5
rops
15 listopada 2015, 20:08
Wpolityce :) hehe to mam dla Ciebie kolejnego newsa, zauważyłeś, że wszyscy z isis jeżdżą toyotami? Nawet najnowszymi, Japonia wspiera isis.
Jeśli nawet to co piszesz jest prawdą niczego to nie zmienia, zachodnie społeczeństwa się starzeją i potrzebują i szukają ludzi do pracy, niestety robią to nieumiejętnie.

Łatwo oceniać, tylko trzeba sobie zadać pytanie skąd oni się wzięli? USA, UK, ale i my bawiliśmy się w wojny na Bliskim Wschodzie i teraz ponosimy tego konsekwencje, po usunięciu paru dyktatorów niestety państwa stały się niestabilne i mamy to co mamy. Teraz mamy im pokazać palec? Bo właściwie jedyna inna alternatywą jest zamknięcie granic, strzelanie do ludzi i zatapianie statków.
Edytowane przez autora (2015.11.15, 20:23)
1
wojtzuch
15 listopada 2015, 22:08
Buksior (2015.11.15, 17:52)
Wśród uchodźców z Erytrei 91 proc. nie pracuje, jeśli chodzi o przybyszy z Iranu 84 proc., a w przypadku Syryjczyków 87 proc. Nawet uchodźców ze Sri Lanki, którzy uchodzą za najlepiej zintegrowanych, nie ciągnie specjalnie do pracy. 75 proc. jest bezrobotnych i żyje z zasiłków. Oraz 89 proc. Turków. Najbardziej pracowici są Chińczycy, ale i tak 69 proc. z nich jest na garnuszku gmin, które nie wiedzą już skąd wziąć pieniądze na wypłatę zasiłków'


Wadliwy system zasiłków to oddzielna kwestia. Podejrzewam, że gdybyśmy u siebie mieli wojnę i musieli masowo uciekać, a dostali warunki proporcjonalnie o tyle samo lepsze od polskich, nie bylibyśmy wiele lepsi. To, że polscy emigranci ekonomiczni na Wyspach znani są z pracowitości, o niczym nie świadczy.
-1
max-bit
16 listopada 2015, 10:38
Autor chce widzieć świat piękny gdzie wszyscy się kochają, pracują itd. ... nie ma prawicowców liberałów itd...
Ogólnie raj na ziemi.
Nie jest tak i nigdy nie będzie.
Prawdą jest że mu w cale a w cale nie jesteśmy wiele lepsi od tamtych też wywoływaliśmy i wywołujemy krwawe wojny a szczególnie dotyczy to nacji bardziej agresywnych typu anglo-sasi, frankofonii itd. ... czy też Ruskie.
I jeśli przyszło by znaleźć gdzieś w Afryce jakies fajne złoże czegoś to najpierw wyślemy tam wojsko które ewentualnie nie przychylną ludność wyrznie w pień (czego TV nie pokaże) . Teraz ktoś coś powoduje że oni nas od drugiej strony atakują.
Ale zadajmy sobie pytanie jak dlaczego gdzie i czemu ?
Ktoś powie idą tutaj bo mają lepiej prawda ?
Tak ale chwila kto do tego dopuszcza ?
Tak weźmy ten przykład Francja ? Kto ich tam nawpuszczał ? Oni sami ?
Dlaczego ? O to jest dobre pytanie.
Ale wystarczy przeanalizować sytuacje historycznie ? Dlaczego wybuchały wojny ?
Dla kasiory ....
To co się obecnie dzieje to powolny kres znanego nam świata (chyba).
Świat się zagonił, mamy nadprodukcję śmieci, ludzie jak te barany lecą do sklepu kupić nowy badziew bo tańszy bo lepszy bo ma więcej HD bo ma nowszy motorek itd. ...
Nazywa się to ogólnie WZROTSEM GOSPODARCZYM.
Niestety owy WZROST GOSPODARCZY to utopia która jak wszystko co niekontrolowanie rośnie lub jest za duże we wszechświecie musi w końcu zrobić BUM,
Znaczy się zawalić.
To co obecnie obserwujemy w sytuacji geo politycznej gospodarczej społecznej to właśnie jakiś tego etap. Nie wiem na ile to jest sterowane a na ile to przysłowiowy sponton.
Niestety ta sytuacja zakończy się bo musi czymś złym być może nawet spowoduje upadek znanej nam cywilizacji a kto powiedział ze to co znamy musi istnieć ? Starożytnym cywilizacją pewnie się też tak wydawało że to co mają jest super.
Dziś nam tez tak się wydaje bośmy troszkę poszli do przodu ..... bo mamy komputerki itd. ... znamy trochę fizykę matematykę i chemię .
Niestety specjalnie mentalnie od tamtych cywilizacji się nie różnimy.

Jak się to skończy nie wiem ale ten trynd jest tryndem z końcem dość smutnym.
2
dape
16 listopada 2015, 11:43
Przykro mi Piotrze, ale Twój punkt widzenia jest bardzo idealistyczny i nie ma za wiele wspólnego z rzeczywistością - ba, określiłbym nawet, że jest o wiele dalszy niż podejście tak zmieszanych przez ciebie z błotem gimbów z wykopu.

Gdybyś autentycznie miał jakiś kontakt ze społecznością muzułmańską (ja od mieszkam dłuższą chwilę na wyspach i mam) to byś wiedział, że tutaj religia jest problemem. Powiem Ci, nawet wczoraj szedłem za dwoma takimi 'ewidentnie' i nakurwiali po arabsku ale słowo 'Paryż' przeplatane było niezłym śmiechem. Jak rozmawiasz z tymi normalnymi i umiarkowanymi to cały czas idzie od nich ciche poparcie dla radykalistów a NIGDY nie usłyszysz słów potępienia dla takich zachowań. Oni mają bardzo głęboko religijnie zakodowane, że 'nie-muzułmanin' to 'nie-człowiek' to coś gorszego - Ty jako niewierzący tego nie zrozumiesz ale to jest zaprogramowane od małego. Ty możesz ich traktować jak równych ale dla nich zawsze będziesz gorszy.
7
unknown_solider
16 listopada 2015, 14:11
eagle (2015.11.14, 10:39)
Powinieneś jeszcze dodać dlaczego lewica europejska ściąga na ten kontynent swoich wyborców z afryki ? Większość islamistów w Niemczech i Francji to oddani wyborcy lewactwa wszelakiego. Za wszystkim stoi polityka. Tak fałszywych i dwulicowych ludzi jak tzw. europejska lewica nie znam. W Polsce walczy z kościołem, na zachodzie szczuje na ortodoksyjnych Żydów i Izrael, a z drugiej strony ściąga do nas ludzi dla których pojmowanie świata zatrzymało się w średniowieczu i którzy wyznają jeden z bardziej opresyjnych systemów religijnych. Gdzie oni są gdy walczy się o prawa kobiet w prawie 40 milionowej diasporze muzułmanów w UE ? Lewacy europejscy to zwykłe bezideowe dno.


Bzdury gadasz. Naleze do parti Labour dumnie noszac legitymacje partyjna w portfelu, oraz dzialam w wolontariacie Labour. Jednym z problemow porudzanych na ostatnim kongresie przez Corbyna byla wlasnie niedoreprezentacja w naszych szeregach mniejszosci etnicznych i religijnych. Nie znam osobiscie nikogo kto popieralby akty teroryzmu chociaz znam wielu dosc gorliwych muzulmanow. Jedno trzeba przyznac - francja przez ich prawicowe rzady i restrykcje dla imigrantow sama zgotowala sobie taki los.
-4
*Konto usunięte*
16 listopada 2015, 16:07
cdarek (2015.11.15, 13:40)
rops (2015.11.15, 11:57)
Zachód wyginie na własne życzenie. Max jedno dziecko, wyścig szczurów (nie wypada brać l4 na dzieciaka).


Zachód i L4? Akurat we Francji są dość dobre warunki pracy i socjalne. W tej kwestii z pewnością nie mamy tego samego modelu co oni.

Tylko we Franci pasuje takie powiedzenie ja zabieram 1000zł kolega zarabia 10mln jesteśmy średnio milionerami.
Niestety na te dobre warunki pracy i socjalne reszta bardzo ciężko pracuje i tak czas pracy jest krótki.. ale w firmach prywatnych pracuje się dużo dłużej.
Edytowane przez autora (2015.11.16, 16:08)
1
xolox
16 listopada 2015, 16:12
A Ci muzułmanie europejscy przepraszają za kolegów ? Wyrażają skruchę ? Ich wszystkich tu nie powinno być.

Skoro Syrja ( stamtąd są 'uchodźcy";) nie graniczy z polską to jakim cudem mamy mieć z stamtąd uchodźców ? No chyba że wszędzie z wszystkimi mają wojnę. (To są imigranci)

Jeśli obywatel Francji bierze kałacha i idzie na koncert postrzelać to dla mnie jest wystarczający powód by nie wpuszczać do kraju bomb z opóźnionym zapłonem.

Tak geje mi zrobili krzywdę siedziałem cały dzień głodny bałem się lodówkę otworzyć. Jak na mniejszość to bardzo głośno krzyczą.
Edytowane przez autora (2015.11.16, 16:12)
2
darkmartin
16 listopada 2015, 20:33
Wiecie czemu Francuzi gadają ciągle o tym, że to nie muzułmanie tylko terroryści.
Bo ich jest już tam tylu, że boją się wojny domowej.
Nie mają już wyjścia, zostali pokonani a za parę lat chrześcijanie nie będą tam mieć już nic do gadania. Także ci lewaccy ateiści, tylko oni myślą że islamiści nie ruszą ateistów.
Muzułmańscy faceci są wychowywani w kierunku dominacji, europejscy w gender w spódniczkach. Kto wygra to starcie cywilizacji już dzisiaj wiadomo.
6
BluFox
16 listopada 2015, 20:34
Tylko Jezus jest drogą, prawdą i życiem. Nie ma alternatywy, bez względu na to co laickie media powiedzą, siłą jest wiara katolicka, Unia Europejska przetrwa jeśli wróci do wiary chrześcijańskiej, miłości i szacunku do człowieka a nie mamony...
https://www.youtube.com/watch?v=bjfJGG8w3MQ
-1
darkmartin
16 listopada 2015, 20:40
I jeszcze jedno. PiS kolego nie ma nic wspólnego z postkomuną. Postkomunę reprezentuje PO. Natomiast PiS dąży do rewizji układu okrągłego stołu i całkowitego odsunięcia nomenklatury od władzy we wszystkich aparatach państwa, także w sądownictwie. Chce rozliczenia starego systemu a nie grubej kreski. PO natomiast chroni oligarchię która dorobiła się w procesach uwłaszczeniowych. Sięgnij pamięcią wstecz i przypomnij sobie, którzy to biznesmeni uciekali z Polski, gdy poprzednio PiS doszło na krótko do władzy. I to prawda, że jako jedyni PiS obniżyło w tym kraju podatki. Także jako jedyni mieli odwagę zarządzić wcześniejsze wybory. Oddać głos w ręce społeczeństwa - to jest demokracja. PO to demokracje miało gdzieś, wystarczy przypomnieć sobie mielenie głosów, nawet bez głosowania. A co do religii. Religia jest podstawą cywilizacji. Z nakazów religii wywodzi się wszelkie prawo, zasady higieny i podstawy medycyny a nawet normy żywieniowe. Żydzi nie jedli wieprzowiny ze względu na skażenie mięsa nicieniami. Dzięki religii byli zdrowi i przetrwali.
Edytowane przez autora (2015.11.16, 20:48)
-1
Tomsto100
16 listopada 2015, 22:35
bv6t7 (2015.11.14, 21:25)

Straszy, zwykła matematyka. Wymień kraj który rozwinął się w przeciągu tysiącleci w oparciu tylko o LGBT. Jedno pokolenie i koniec tej mody

Od kiedy to problemy socjoekonomiczne to kwestia matematyki?
Rozumiem że jak dostajesz do rozwiązania problem matematyczny, to próbujesz analizować środki stylistyczne użyte przez poetę i co miał na myśli?
Nauki społeczne nic nie mają z matematyką, poza fantazjami pozytywistów którzy tworzą sobie schludne modele socjo-ekonomiczne nie mające nic wspólnego z rzeczywistością :)
Jeżeli myślisz że nasze społeczeństwo ma problem z fizyczną reprodukcją to przejdź się do najbliższego sierocińca, może otworzy Ci to oczy - problem jest z wychowaniem tych dzieci, zapewnieniem im domu - i zezwolenie na związki homoseksualne i adopcję przez nich dzieci jest chociaż częściowym rozwiązaniem tego problemu - mogą wychowywać te dzieci na normalnych, produktywnych członków społeczeństwa którzy z kolei pewnego dnia sami pewnie będą mieli dzieci. Mówienie że dzieci przestaną się rodzić jest śmieszne biorąc pod uwagę odsetek par homoseksualnych w Polsce.

-2
wuzetkowiec
16 listopada 2015, 23:08
Kolejne brednie kogoś, kto udaje, że wie o co w tym wszystkim chodzi, przy okazji tradycyjnie przemycając wątek rzekomego braku nie tolerowania homoseksualistów. To jest wojna o wpływy w krajach bogatych w wszelakie surowce mineralne oraz o wpływy w ważnych strategicznie rejonach świata. Terroryzm, to skutki uboczne powyższych działań, bo nie ma szans aby nad wszystkim mieć kontrolę, ponieważ zawsze się znajdą ''czarne owce''. Weźmy na tapetę np takiego Bin Ladena. ''W Afganistanie trafił pod kuratelę wspomnianego powyżej Abd Allaha Azzama i wraz z nim w roku 1984 założył 'Maktab Chadamat al-Mudżahidun al-Arab', w skrócie MAK, co na angielski luźno przekładano jako 'Afghan Services Bureau'. Jak na to wskazuje sama nazwa, MAK była zorientowana na organizowanie arabskich ochotników chcących walczyć w Afganistanie. MAK otrzymywała finansowe wsparcie nie tylko od Ibn Ladina, ale także Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Arabii Saudyjskiej, Egiptu, Pakistanu i innych państw muzułmańskich. >>>W szczególności CIA pomagało organizacji zdobyć ukryte fundusze, wspierając jej walkę z ZSRR w kontekście zimnej wojny<<<''.
4
andriejj
16 listopada 2015, 23:50
darkmartin (2015.11.16, 20:40)
I jeszcze jedno. PiS kolego nie ma nic wspólnego z postkomuną. Postkomunę reprezentuje PO. Natomiast PiS dąży do rewizji układu okrągłego stołu i całkowitego odsunięcia nomenklatury od władzy we wszystkich aparatach państwa, także w sądownictwie. Chce rozliczenia starego systemu a nie grubej kreski. PO natomiast chroni oligarchię która dorobiła się w procesach uwłaszczeniowych. Sięgnij pamięcią wstecz i przypomnij sobie, którzy to biznesmeni uciekali z Polski, gdy poprzednio PiS doszło na krótko do władzy. I to prawda, że jako jedyni PiS obniżyło w tym kraju podatki. Także jako jedyni mieli odwagę zarządzić wcześniejsze wybory. Oddać głos w ręce społeczeństwa - to jest demokracja. PO to demokracje miało gdzieś, wystarczy przypomnieć sobie mielenie głosów, nawet bez głosowania. A co do religii. Religia jest podstawą cywilizacji. Z nakazów religii wywodzi się wszelkie prawo, zasady higieny i podstawy medycyny a nawet normy żywieniowe. Żydzi nie jedli wieprzowiny ze względu na skażenie mięsa nicieniami. Dzięki religii byli zdrowi i przetrwali.

Mówiłem o jednym aspekcie PiS-u, sposobie w jaki docierają do wyborców i na jakich mechanizmach opierają się ich postulaty z minionej kampanii wyborczej. O relacjach PO i PiS w ogóle nie pisałem, są tutaj nie na temat, więc nie będę odpowiadał.
0
dape
17 listopada 2015, 08:15
darkmartin (2015.11.16, 20:40)
I jeszcze jedno. PiS kolego nie ma nic wspólnego z postkomuną. Postkomunę reprezentuje PO. Natomiast PiS dąży do rewizji układu okrągłego stołu i całkowitego odsunięcia nomenklatury od władzy we wszystkich aparatach państwa, także w sądownictwie. Chce rozliczenia starego systemu a nie grubej kreski. PO natomiast chroni oligarchię która dorobiła się w procesach uwłaszczeniowych. Sięgnij pamięcią wstecz i przypomnij sobie, którzy to biznesmeni uciekali z Polski, gdy poprzednio PiS doszło na krótko do władzy. I to prawda, że jako jedyni PiS obniżyło w tym kraju podatki. Także jako jedyni mieli odwagę zarządzić wcześniejsze wybory. Oddać głos w ręce społeczeństwa - to jest demokracja. PO to demokracje miało gdzieś, wystarczy przypomnieć sobie mielenie głosów, nawet bez głosowania. A co do religii. Religia jest podstawą cywilizacji. Z nakazów religii wywodzi się wszelkie prawo, zasady higieny i podstawy medycyny a nawet normy żywieniowe. Żydzi nie jedli wieprzowiny ze względu na skażenie mięsa nicieniami. Dzięki religii byli zdrowi i przetrwali.


Takiej ilości naiwności w jednym akapicie nie widziałem odkąd oglądałem prace z polskiego trzecioklasistów.
Za dużo telewizji, za mało życia kolego (i zdecydowanie za mało pamięci porąbania lat 2005-2007).
PiS jest partią socjalną - mogą się zarzekać, że nie są - ale to tak jakbyś się nagle zaczął zarzekać, że nie jesteś człowiekem - gadać sobie możesz fakty pokazują coś zupełnie innego.

A co do wspomnianego przez Ciebie obniżenia podatków - zostało obniżone dla wybranych grup (najbogatszych). Większości było gorzej (średnio zarabiający), najmniej zarabiającym nie zmieniło się nic. No ale ruch medialny był. Teraz wszyscy mogą pitolić trzy po trzy jak to PiS obniżył podatki ...

I tak bym mógł godzinami... zwłaszcza, że stawiasz w opozycji do siebie po i pis czyli partie z definicji identyczne. Socjalne gospodarczo, pseudokonserwatywne (z wielu powodów pseudo - prawdziwi konserwatyści są np. w UK), zamordystyczne wobec obywateli hybrydy lewicowo-centrowo-prawicowe grające jedynie pod własne grupki interesów głęboko w jelicie trzymające takie rzeczy jak Państwo czy Społeczeństwo i zainteresowane brakiem jakiejkolwiek prawdziwej zmiany. PO podległe niemcom (czyli de facto ameryce jak nas uczy układ geopolityczny po 1945 ) czy PIS podległy ameryce już bezpośrednio nie mają interesu w tym, żeby Polakom było dobrze.
-1
darkmartin
17 listopada 2015, 08:35
dape (2015.11.17, 08:15)
darkmartin (2015.11.16, 20:40)
I jeszcze jedno. PiS kolego nie ma nic wspólnego z postkomuną. Postkomunę reprezentuje PO. Natomiast PiS dąży do rewizji układu okrągłego stołu i całkowitego odsunięcia nomenklatury od władzy we wszystkich aparatach państwa, także w sądownictwie. Chce rozliczenia starego systemu a nie grubej kreski. PO natomiast chroni oligarchię która dorobiła się w procesach uwłaszczeniowych. Sięgnij pamięcią wstecz i przypomnij sobie, którzy to biznesmeni uciekali z Polski, gdy poprzednio PiS doszło na krótko do władzy. I to prawda, że jako jedyni PiS obniżyło w tym kraju podatki. Także jako jedyni mieli odwagę zarządzić wcześniejsze wybory. Oddać głos w ręce społeczeństwa - to jest demokracja. PO to demokracje miało gdzieś, wystarczy przypomnieć sobie mielenie głosów, nawet bez głosowania. A co do religii. Religia jest podstawą cywilizacji. Z nakazów religii wywodzi się wszelkie prawo, zasady higieny i podstawy medycyny a nawet normy żywieniowe. Żydzi nie jedli wieprzowiny ze względu na skażenie mięsa nicieniami. Dzięki religii byli zdrowi i przetrwali.


Takiej ilości naiwności w jednym akapicie nie widziałem odkąd oglądałem prace z polskiego trzecioklasistów.
Za dużo telewizji, za mało życia kolego (i zdecydowanie za mało pamięci porąbania lat 2005-2007).
PiS jest partią socjalną - mogą się zarzekać, że nie są - ale to tak jakbyś się nagle zaczął zarzekać, że nie jesteś człowiekem - gadać sobie możesz fakty pokazują coś zupełnie innego.

A co do wspomnianego przez Ciebie obniżenia podatków - zostało obniżone dla wybranych grup (najbogatszych). Większości było gorzej (średnio zarabiający), najmniej zarabiającym nie zmieniło się nic. No ale ruch medialny był. Teraz wszyscy mogą pitolić trzy po trzy jak to PiS obniżył podatki ...

I tak bym mógł godzinami... zwłaszcza, że stawiasz w opozycji do siebie po i pis czyli partie z definicji identyczne. Socjalne gospodarczo, pseudokonserwatywne (z wielu powodów pseudo - prawdziwi konserwatyści są np. w UK), zamordystyczne wobec obywateli hybrydy lewicowo-centrowo-prawicowe grające jedynie pod własne grupki interesów głęboko w jelicie trzymające takie rzeczy jak Państwo czy Społeczeństwo i zainteresowane brakiem jakiejkolwiek prawdziwej zmiany. PO podległe niemcom (czyli de facto ameryce jak nas uczy układ geopolityczny po 1945 ) czy PIS podległy ameryce już bezpośrednio nie mają interesu w tym, żeby Polakom było dobrze.


Typowe.
Wykpić adwersarza porównać go do niedorozwiniętego dzieciaka. To coś jak demokratyczna akcja 'zabierz babce dowód' czy też zniechęcanie do referendów ponieważ ktoś inny wie lepiej i nie masz prawa do wyrażania własnych poglądów.
Nie masz prawa głosu bo jesteś albo za stary, albo za młody albo jesteś moherem albo katolem, albo lewakiem albo masz po prostu inne poglądy.

Tylko, że piszesz nie prawdę.
Bo PiS obniżył np składkę rentową co wpłynęło na poprawę dochodów najbiedniejszych.
1
dokidoki
17 listopada 2015, 16:03
Po 10 latach można już ocenić czy chcemy pozostać w Unii Europejskiej czy jednak bliżej nam do wschodnich wartości, bo co jak co, ale Polak Rusek i Węgier zawsze sie dogadają ;)
2
cdarek
19 listopada 2015, 11:29
darkmartin (2015.11.16, 20:40)
I jeszcze jedno. PiS kolego nie ma nic wspólnego z postkomuną. Postkomunę reprezentuje PO. Natomiast PiS dąży do rewizji układu okrągłego stołu i całkowitego odsunięcia nomenklatury od władzy we wszystkich aparatach państwa, także w sądownictwie. Chce rozliczenia starego systemu a nie grubej kreski.


Niesamowicie naiwne twierdzenia. Przecież PiS chce być nową nomenklaturą, nie chcą tego naprawić tylko zastąpić władzę swoimi na zasadzie TKM. Nie zależy im na usunięciu postkomuny, o czym wybitnie świadczą osoby związane dawniej z PZPR, które z nimi trzymają.

darkmartin (2015.11.16, 20:40)

A co do religii. Religia jest podstawą cywilizacji. Z nakazów religii wywodzi się wszelkie prawo, zasady higieny i podstawy medycyny a nawet normy żywieniowe. Żydzi nie jedli wieprzowiny ze względu na skażenie mięsa nicieniami. Dzięki religii byli zdrowi i przetrwali.


To jesteś blisko świadków Jehowy, którzy twierdzą, że na pewno coś jest we krwi i dlatego nie będą przetaczać. W tym czasie inni spokojnie sobie przetaczają i żyją :)
1
poprostujakub
21 listopada 2015, 04:53
Jeszcze kilka - kilkanaście lat i w kalifatach Francji, Anglii, Niemiec nie zostanie ani jeden 'postępowiec'. Albo wybiją was muzułmanie, albo zreaktywowane partie faszystowskie, powstałe na bazie oporu przeciw muzułmanom.
0
BluFox
24 listopada 2015, 22:48
To znalazłem gdzieś w necie...
Islam-religia pokoju ?
Buddyści mieszkający z Hindusami = nie ma problemu
Hindusi mieszkający z Chrześcijanami = nie ma problemu
Hindusi mieszkający z Żydami = nie ma problemu
Chrześcijanie mieszkający z Szintoistami = nie ma problemu
Shintoiści mieszkający z Konfucjanami = nie ma problemu
Konfucjanie mieszkający z Bahaistami = nie ma problemu
Bahaiści mieszkający z Żydami = nie ma problemu
Żydzi mieszkający z ateistami = nie ma problemu
Ateiści mieszkający z Buddystami = nie ma problemu
Buddyści mieszkający z Sikhami = nie ma problemu
Sikhowie mieszkający z Hindusami = nie ma problemu
Hindusi mieszkający z Bahaistami = nie ma problemu
Bahaiści mieszkający z Chrześcijanami = nie ma problemu
Chrześcijanie mieszkający z Żydami = nie ma problemu
Żydzi mieszkający z Buddystami = nie ma problemu
Buddyści mieszkający z Szintoistami = nie ma problemu
Szintoiści mieszkający z ateistami = nie ma problemu
Ateiści mieszkający z Konfucjanami = nie ma problemu
Konfucjanie mieszkający z Hindusami = nie ma problemu
*********TYMCZASEM**************
Muzułmanie mieszkający z Buddystami = Problem
Muzułmanie mieszkający z Chrześcijanami = Problem
Muzułmanie mieszkający z Hindusami = Problem
Muzułmanie mieszkający z Żydami = Problem
Muzułmanie mieszkający z Sikhami = Problem
Muzułmanie mieszkający z Bahaistami = Problem
Muzułmanie mieszkający z Szintoistami = Problem
Muzułmanie mieszkający z ateistami = Problem
Muzułmanie mieszkający w Chinach = problem
Muzułmanie mieszkający w USA = problem
Muzułmanie mieszkający w Europie = problem
MUZUŁMANIE MIESZKAJĄCY Z MUZUŁMANAMI = DUŻY PROBLEM
********** W SUMIE *****************
Są nieszczęśliwi w Gazie, Są nieszczęśliwi w Egipcie, Są nieszczęśliwi w Libii
Są nieszczęśliwi w Maroko, Są nieszczęśliwi w Iranie, Są nieszczęśliwi w Iraku
Są nieszczęśliwi w Jemenie Są nieszczęśliwi w Afganistanie
Są nieszczęśliwi w Pakistanie Są nieszczęśliwi w Syrii
Są nieszczęśliwi w Libanie ,Są nieszczęśliwi w Nigerii Są nieszczęśliwi w Kenii
Są nieszczęśliwi w Sudanie
Ostatnio są nieszczęśliwi też we Francji, Anglii, Szwecji i Polsce i paru innych krajach Europy.
1
Sławekpl
5 grudnia 2015, 22:34
większych bzdur nie czytałem nigdzie
ten lewacki pis obciął zasiłki o połowę, MOPR nie ma z czego ludziom wypłacać na jedzenie a nie wszyscy z nich to obiboki czy pijacy, spora część to ludzie chorzy nie mający renty z uwagi na nasze przepisy, ZUS w tym roku znów ozdrowił sporą grupę ludzi
jakbym czytał Maciarewicza, wszystko wymieszane, postawione na głowie niczego nie dowodzące,
bełkot
-1
Vega
6 grudnia 2015, 04:53
bv6t7 (2015.11.14, 21:25)
\Straszy, zwykła matematyka. Wymień kraj który rozwinął się w przeciągu tysiącleci w oparciu tylko o LGBT. Jedno pokolenie i koniec tej mody.


A istnieje taki, poza Twoją wyobraźnią?
0
Zaloguj się, by móc komentować